Kuponos tárgyakra való várakozás

• Sziasztok!

Egy kérdéssel kezdeném.

Csak engem zavar (de piszkosul) hogy hetekig kell várni, hogy megkapja az ember amit kért a kuponért?

Mindjárt 3 hete van, hogy elküldtem és még mindig nem kaptam meg. A poén, hogy nem is ez az első eset.

Értem én, hogy mindenkinek vannak saját életbeli dolgai, ideje, de akkor miért nem keresnek rá olyan embert aki tud is vele foglalkozni, és nem csak pár hetente vagy havonta megnézegetni, hogy vkit már vet-e szét az ideg,hogy ezer éve vár a tárgyára!?X/

• Engem is zavar, ráadásul sajnos még nem is azt kaptam amit kértem. Ide-oda írjak aminek az lesz a vége, hogy megint várhatok heteket.
    Nem lehet esetleg, hogy hetente küldik a tárgyat és nem csak 1 ember foglalkozna vele?

• Ahogy látom a fórum is csak azért van hogy legyen. Semmi másra. De nem baj, a holnapi nappal meglesz a 3.-ik hét végre tárgy nélkül. Remélem sikerül elérni az 1 hónapot.... Csak gratulálni tudok a magyar team-nek akiknek ezzel kellene foglalkozniuk...:thumbdown:X/

• És csak várok várakozok. Lesz egyáltalán belőle valami, hogy javítjátok azt amit elrontottatok? Emberek vagyunk hibázunk, de amit elrontunk azt általában minél hamarabb javítjuk ahogy észleltük. A teamnek meg van tudomása róla szóval nem lehet mentség.

• Nyugi nekem is b@sszák kiküldeni. Több mint 1 hónap eltelt, e-mailre se reagálnak. Vicc... Biztos nem kérek ki ezek után semmit mert szarnak rá. Még ezt a forumot se nézik... Hulladék