Oyun içi hakaretlere çözüm!!!

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • Sayın Yöneticiler,

Zavallının biri 3 gündür aynı hesabı ile oyuna gelip anamızdan babamızdan başlayıp karımıza kızımıza ne varsa isim dahi vererek küfürler ediyor. Ticket dahi atmamıza rağmen 3 gün ya dile kolay nasıl ban yemez bir hesap. Bakın biri artık dayanamadı küfür etti, şimdi emek verilmiş bir hesap daha sırf bu küfürcünün 3 gündür gelmesinden ağır hakaretler etmesinden ötürü ticketi atılmışsa ban yiyecek. Gerçekten aklım almıyor, nasıl olur ban yemez nasıl olur ırc de kimse olmaz. Biz bu ağır küfürleri hergün hergün görmek zorundamıyız. Karımın bilmem neyimin hergün ismiyle beraber küfürlü ağıza alınmasını okumak zorunda mıyım? Engelle diyenler olacaktır, engelliyim bu defa da başkaları gelip sana karına kızına küfür ediyor diyo. Allah aşkına buna bir çözüm bulun. 1 avuç insan kaldı zaten oyunda, bir beklentimiz de yok bari olan insan kaçmasın.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Gerçekten rahatsız edici hakaretler küfürler işitmekten bıktık 3 5 insanla oyun oynamayı sürdürmeye çalışıyoruz oyunda artık bir şahısa engel atmak çözüm değil daha etkili bir çözümün sunulması gerektiği kanaatindeyim engellemek yerine küfür eden şahısların yazacağı küfürler yazılamaması bir durum oluşturulsa daha etkili olurdu belki ...

• Oyunda şuan küfürleşme akıyor bir yönetici yok ya yok. Herkes bunları okumak zorunda mı ya... Oyun birbirine girdi söven sövene. Ticket atıyorum ticketıma cevap gelmeden adam 5 yeni hesap daha açıyor...

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Şu küfür edenlere karşılık verme hakkı verin baride susup banlanmalarını beklemeyelim ? Anlayacakları dilden cevap verelim hemen. 4 gündür küfür yemekten yoruldum.

• Günlerdir oyun içinde durmadan saatlerce küfür eden şahıs için hala bir çözüm bulunamamış bu aksam yine aynı şeyler yaşandı

bunun çözümü küfür edilen karakterin banlanması değildir .Kanımca daha farklı çözümler olmalı böyle durumlar için .

Çok fazla insan bu durumdan şikayetçi fakat bir cvp bile verilmiyor .

ilgilendiginizi bile belirtmiyorsunuz zaten 1 avuç insanın kaldıgı oyunda.. bu şekilde oyuncu ve oyun kalitesi iyice düşüyor..

Arkadaşlarımızın eşlerine kardeşlerine günlerdir edilen küfürün bir an öne son bulması lazım bunun çözümü engellemek degildir .

• Gerekli desteği göremedim yönetimden, sadece banlıyorlar ama çözüm bu değil. En azından bir tane aktif gm olsaydı en azından...

Siber suçlara da bugün itibari ile başvurumu yaptım.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Merhaba,

Bu konuya cevap yazmak için birkaç gündür özellikle beklemekteyim. Yakında bu konu ile ilgili bir açıklama yapacağım.

İyi geceler dilerim...

• Sayın Pegasus,

Hileci bu şahıs. Buraya da dadanmış şimdi.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!