Powroty graczy

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • Ten Azahiel, który prowadził gildie LoVe, w której jako jeszcze dzieciak chyba 11 letni się grało ? o.O No nieźle, zapraszam na Mortal do gildii INTERITU staruszku :D Może pamiętasz takiego gracza jeszcze jak SZYMON001, lub wwiedzminn to daj znać na grze :p

  • Dzień dobry, wieczór, ranek?


    Reddock / xMrReDDi / CzerwonyPies co to Adler wołał zawsze, z tej strony się kłania, ten, co to kiedyś ThunderElite założył i przed wieloma laty był w stanie spędzać 24 godziny dziennie przy tej wyśmienitej grze.


    Z początku już mam pytanie - czy ktokolwiek, kto grywał w latach, kiedy jeszcze nie było tego beznadziejnego patch'a z GOR, żyje i ma się dobrze w grze?

    Płakać no mi się chce jak wspominam te wszystkie miesiące spędzone na TSie z takimi ludźmi, chociaż człowiek miał jakieś 12-13 lat...


    Kilka nicków - Kitek, Pomyłek, Kasia, Infernia, Kunter, Adler, Tarka, maruda BlackCat, Slimek, Gondek, Flo - ktokolwiek pozostał? Oczywiście tych osób było więcej, ale nie ma opcji żebym teraz wszystkie spisał.


    P.S - da radę zajrzeć do najstarszej wersji forum? Jeszcze wtedy prowadzone były rekrutacje na tłumaczy i tym podobne stanowiska, to na tych kartach cała historia się działa.

  • Hej, tak mi się wydaje, że jak teraz wrócisz do gry o możesz znaleźć się w innym świecie. Prawie nikt nie gra już z tamtych lat, może Kasia (o ile chodzi o tą, o której myślę) i Adler. Jeśli faktycznie ty zakładałeś TE to należą Ci się podziękowania, bo może świadomy tego nie jesteś, ale miedzy innymi to ta gildia trzyma tą grę tak długo przy życiu. Nadal gra tam kilkanaście osób. Twój nick kojarzy mi się z rmc choć nie wiem czy dobrze, być może kiedyś o Tobie słyszałem. Jak chcesz wracać to zapraszam do naszej gildii INTERITU, może obiła Ci sie o uszy ta nazwa.


    A co do najstarszej wersji forum to nie ma tam już chyba "normalnego" dostępu.

  • Hej, Jeżeli podasz mi nick to sam się dowiem czy to ta Kasia, tak samo mógłbym prosić nick Adlera? :D


    Tak, TE założyłem, a kilka dni później uciekłem z Bykiem, Adlerem i Kasią na Derion, tam to już inna historia - powstało 5517 i tak się żyło.


    Mój nick, Reddock, to kapłan, potem xMrReDDi na Derion, jako mag bodaj,


    Cu


  • No witam i pozdrawiam serdecznie.
    Pozdrowienia dla ThunderElite!


    Reddock

    Ah. Nie wiem czemu, ale chyba szybko znika tutaj możliwość edytowania postów.

    Zapewne nie dostaniesz nigdzie zawartości pierwszej wersji forum. Znalazłem stary komputer, na którym grałem wtedy w 4story, niestety dysk twardy - skarbnica w postaci zapisanych konwersacji, dialogów, kopii ciekawych i kontrowersyjnych postów z forum, screenów i nagrań z ts'a został uszkodzony. Uszkodzone ramię głowicy i głowica - porysowane talerze, czego raczej nie udało mi się naprawić przy moim zapleczu. Raczej nie uśmiechało mi się wydawać grubszej gotówki na wizytę u specjalisty odzyskiwanie danych.

    Tak samo mój FTP, który kilkanaście lat sobie stał dzielnie na hostingu interii i również było na nim zgromadzone sporo materiałów ze starego 4story padł po przebudowie serwisu a usługodawca nie był skłonny udostępnić jego zawartość bez wykupienia jakiegoś abonamentu na usługi z czego też zrezygnowałem :(

    Może uda Ci się znaleźć kogoś, kto również dokumentował to co się działo w społeczności graczy i swoją historię gry i jeszcze ma to wszystko gdzieś zarchiwizowane to pewnie jakieś fajne smaczki by Ci się udało odnaleźć.

  • SIEMANKO!! Czy ktokolwiek jeszcze gra w tą gierke. Mam zamiar z koleżką ktory jeszcze w nią niegrał, sprobować pograc ale z tego co widze mało ludzi jest

  • SIEMANKO!! Czy ktokolwiek jeszcze gra w tą gierke. Mam zamiar z koleżką ktory jeszcze w nią niegrał, sprobować pograc ale z tego co widze mało ludzi jest

    Jest dużo ludzi. Na nowym serwerze rzeczywiście są pustki, ale np. na Mortalu jest z kim grać, Keter jest pełne