Yükleme sorunu

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • Gameforge dan 4Story yi yükledim bir problem olmadı daha sonra 4Story patch yüklemesine geçtim fakat ne kadar denersem deniyeyim gameforge ve 4story yi tamamen kaldırıp yüklememe rağmen her seferinde aynı yerde aldığım hata "There has been an error while patch". Win10 kullanıyorum ve ip dns otomatikde herhangi bir antivirüs programı kullanmıyorum ve windows güvenlik duvarı kapalı. Bunun çözümü nedir yardımcı olabilecek var mı

• Evet bu sorunu yaşıyorum ve çözüme ulaşamadım çok araştırma yaptım. Bir çözüm önerisi sunabilir misiniz?

• Evet bu sorunu yaşıyorum ve çözüme ulaşamadım çok araştırma yaptım. Bir çözüm önerisi sunabilir misiniz?

Şöyle söyliyim internetimde hiç bir problem yok fakat yüklemeyi yapmadı. Telefon internetimi paylaşılabilir yapıp bilgisayarımdan bağlandım ve o internetten yükleyebildim. Bunu denemeni tavsiye ederim.