Marduk'un Yuvası ve Ateş Labirenti

Dear 4Story Community, We are sorry but due to a communication mistake, it was announced that in the gold bars there were 2 runes: Sapphire Dragon Whelp Rune and Titan Rune. This information was wrong and was already fixed in the announcements and we will work so this won't happen again. The 4Story Team
  • Merhabalar ben aslında eski bir oyuncuyum ve oyuna tekrar başladım (başlamak istiyorum). Ancak gördüm ki eskiden bir nebze olsun pazara nakit dükkanından satın alınan eşyaları sokmaya yarayan Ay Kristali eşyası Marduk'un Yuvası ve Ateş Labirenti'nden düşen Ateşin Normal Esansı ve Marduk'un Ateş Esansı'ndan kaldırılmış... Oyuna yeni başlayan ve kendi emeğiyle damlaya damlaya göl olur misali keyifli vakitler geçirip birikim yapmayı planlayan oyuncular için çok güzel bir ayrıntı idi Ay Kristali... Çünkü Ay Kristali eşyası ile Büyük Tentür ve çeşitli binek hayvanları, yoldaşlar v.s. kazanılabiliyordu. Şu anda ise boşta bekleyen orta düzey bir oyuncu için bile oyunda ilgi çekecek bir şey olmadığını görüyorum. Bunu savaş saatleri (Dünyalar savaşı - Fetih şavaşları v.s.) dışında oyunda yeni başlayan ve tutunmaya çalışan oyuncular dışında kimsenin online olmayışından anlayabiliriz. Demek istediğim aslında şudur; her zaman oyun içerisinde oyuncuları aktif olmaya yönlendirecek bir etkinlik serisi olmasıdır. Ay Kristali çok güzel bir ayrıntıydı kaldırılması beni çok üzdü. Bunun gibi yeni sürekli bir etkinlik istiyoruz sizlerden. Desteklenmek istiyorum çünkü bu konuyla ilgili herkesin benim gibi düşündüğünü hissediyorum. Keyifli oyunlar dilerim :)