SEFERBERLİK ÇAĞRISI

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
 • Bu bir milli seferberlik çağrısıdır.


  Valorian Krallığı'nı karadan, havadan ve denizden gelebilecek her türlü tehdit ve saldırıya karşı savunmakla mükellef olan Valorian Silahlı Kuvvetleri'nin resmi bildirisini bugün itibariyle yayınlayarak çağrımızı duyuruyoruz.

  Valorian Krallığı'nın, Iberia kıtasının önemli konumlarında ve diğer ülkelerin çeşitli sinir noktalarına sızmış olan aktif istihbarat kaynaklarımıza göre Derion İmparatorluğu, edinilen bilgiye istinaden ülkemize kıyasla %70 civarında daha fazla askeri güç ortaya koymaktadır.

  Bu durum, coğrafi konumumuzda ülkemize karşı dezavantaj sağlamakta olup milli güvenlik sorunu haline gelmiştir.


  Sınırlarımızın güvenliğini arttırmak ve ordumuzu güçlendirmek adına yeni muhafızlara ihtiyaç duyuyoruz.


  Sevgili Iberialılar, Valorian Krallığı'nda saf tutmayı tercih etmeniz durumunda Silahlı Kuvvetlerimize bağlı loncamız tarafından mükafatlandırılacaksınız.


  Uzun bir dönem boyunca iki ülke arasındaki nüfus dağılımının bu denli eşitsizlik yaratması sonucunda Valorian resmi kaynakları artık harekete geçmek zorunda kalmıştır.


  Korkusuz bir savaşçı mı olmak istiyorsunuz? Kılıcınızı bileyin ve ordumuza katılın!