rollbeck

Dear 4Story Community, We are sorry but due to a communication mistake, it was announced that in the gold bars there were 2 runes: Sapphire Dragon Whelp Rune and Titan Rune. This information was wrong and was already fixed in the announcements and we will work so this won't happen again. The 4Story Team
  • Zdravím mam takovéj menči problém nevim kolik mohlo bejt hodin ale myslim si že mezi 9-10-11max , jelikož s bandou slavíme narozky nevim přesně. ale jde o to že kuš co mam na ty postave :VyjetejJak je 19+ ale mně se povedla na 22.. a najednou to spadlo .. a byla opet 19+ tak jsem jí sice ještě zkusil ale to spiž z donuceni , jelikož mi zbylo posledni vv .. chci se zeptat co stím .? mam i svedky v klanu a tak dalé co mi gratulovali .. no a ani ne 1 minutu na to spadlo a pak ještě tak 3-4x za sebou co jsem ji ještě jednou zkusil . .bohužel screen nemam jelikož jsem to nečekal ... předem děkuji za opoved ..

• Ahoj,

jak jsem ti již jinde psal. Napiš prosím na ticket systém, kde celou situaci prověříme a vyřešíme.

SeeYa1.png

4Story.cz - Game Administrator