Chyba instalace

• Ahoj, mám problém s instalací 4story, když se mi stahne gameforge client a dám 4story instalovat tak se nainstaluje, ale pak, jak dosáhnu 100% mi napíše chybu. "Chyba- Název souboru či adresáře nebo jmenovka svazku je nesprávná. Pak mám na výběr OK tak kliknu na to a další chyba. Instalace se nezdařila nebo se jí nepodařilo zahájit. Nevíte co s tím prosím ?

Přesunuto. Karlos

• Ahoj,

chyba je prostá a vlastně ti to bylo jasně napsáno. Ty když stáhneš GF klienta a přes něj hru tak se ti ten soubor někam ukládá. No a pak když začne instalace tak to GF klient hledá a nemůže najít, protože v cestě k souboru stojí háčky a čárky. Tedy soubor se ukládá někam do uživatelské složky. A taková složka je pojmenována podle jména uživatele PC. Většinou se jedná o jméno, ve kterém jsou právě použity háčky, čárky.

Zkus tedy cestu k souboru přímo vybrat pomocí nastavení v GF klintovi. A nebo jsou další možnosti, jako například přejmenovat uživatelský profil (bez háčků a čárek) a pak znovu vše stahovat.

Případně je ještě možnost si stáhnout přímo klienta bez GF live. Ale doporučuji si nejprve zkusit hru nainstalovat oficiální cestou. Kdyby se ti to nepodařilo vyřešit odkaz na stažení samotného klienta je ZDE

SeeYa1.png

4Story.cz - Game Administrator