Petice ohledně člena GM týmu

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • Zdravím hráče českého oficiálního serveru,
    Poslední dobou tu hraje malá komunita hráčů
    , avšak i přes to, se komunita dostává pod určitý tlak ze strany jedinců, kteří dělají v GM týmu.
    Chtěl bych zde zmínit člena týmu
    [SGM] Navy, který svým vědomím několikrát porušil pravidla hry. Samozřejmě, že tým vždy bude stát za svým jedincem, ale jaký je příklad tento člen týmu pro ostatní hráče? To, že tento jedinec zvěřejnil svojí identitu způsobem, kde posměšně naráží na jednoho hráče a přitom se chvástá tím, že je v týmu, je trochu dětinské a morálně je to k tomu ubohé. Ale, co mě spíš zaráží je to, že tento jedinec vědomě porušil pravidlo ohledně suplování a vlezl na účet hráči a ještě to vysílal na platformě Twitch + chodí každý měsíc turnaje, kde používá program macro. Jestli je to odůvodněné tím, že když on může, tak i já, tak je to velice hloupý argument. Jak jsem již zmínil výše, tak členové GM týmu, mají být zodpovědní a jít příkladem ostatním hráčům.
    Jako aktivní hráč mám veliké obavy
    , co tento člen týmu ještě dokáže. Není tajemstvím, že na pozici [SGM] mají jedinci přístup k IP adresám a opravdu se necítím komfortně, když vím, že tuto pozici zastává někdo, kdo vědomě porušuje pravidla. Nejsem sám, kdo zastává tyto obavy. Tímto bych chtěl petičně vyzvat ostatní hráče, abychom hlasovali o nedůvěře vůči tomuto členovi týmu z důvodů pochybností ohledně bezpečnosti a kompetencí toho člena. (Navy) Přeci jen jsou to hráči, kteří jsou srdcem této hry.

  • Souhlasím se vším, co je výše napsáno.


    Ještě bych rád dodal tohle.

    Dodnes nechápu, jak po vyhození týmáka, který porušoval pravidla např. duplikováním itemů, naberete do týmu jeho syna.

    Kdo mi zajistí to, že se na tom všem taky nepodílí ?

    A Navyho farmení vojevůdce na serveru xhadra asi nemá cenu připomínat. O tom snad ví dávno každý. :)

  • Souhlasím se vším co de zde napsalo. Jen doplním, že za vše odpovídá TM a tak by on měl odstoupit za selhání. Hráči kdo má hru rád, tak radím nehrajte na českém serveru. Vyzkoušel jsem více komunit a nejlépe si zatím vedou sousedi Poláci na světě Mortal. Jazyk není překážka a je tam hodně českých hráčů, kteří odešli pro neschopnost české podpory. Pokud se někdy v budoucnu stane zázrak a český tým bude komplet nahrazen, podívám se do hry na český server s radostí. Přeji hodně štěstí a podporuji tuto petici.

  • +1

    Naprosto souhlasím, ale jedná se i o spoustu dalších teamaků, mam s tím své zkušenosti. Bohužel je to ale na českou podporu krátké a nikdo s tím nic neudělá, nejlepší by bylo, kdyby se prostě na českých serverech přestalo úplně hrát, jelikož pro koho budou dělat podporu, když tam nikdo nebude a pokud 4Story chce někdo stále hrát, doporučuji polský server na světě Mortal, jsou tam skvělý hráči, kteří pomohou vždy a rádi.

  • Všichni členové týmu se řídí jasně daným postupem pro řešení ticketů a následném udílení trestů. Není možné, aby se naprosto stejná situace řešila jinak. Pravidla platí pro všechny stejně. Člen týmu není víc než hráč. Pokud člen týmu jako hráč porušuje pravidla hry je k němu přistupováno stejně jako ke všem hráčům.


    Zmíněné případy nejsou aktuální a byly řešeny prostřednictvím ticket systému s hráčem, který případ nahlašoval. Já zde mohu říct jen to, že bylo postupováno dle pravidel hry a VOP.


    Pokud by šlo o nějakou aktuální věc musí se to vždy řešit prostřednictvím ticket systému. Na fóru se takové věci neřeší.


    Anonymně s nově vytvořeným účtem umí křičet každý...a přitom se stačí kouknout na své jednání a jak české komunitě přispíváte...

    4Story.cz - Team Manager

  • Vložím se do diskuze a za sebe mohu s jistotou napsat, že v české podpoře se vede dvojí metr. Sama jsem byla svědkem a ze 78% informací, jak to v podpoře funguje se píše lež lež lež. Ano je pouze, že je vše, co dělají baví, ale jen na svém písečku! A nedělají tuhle dobrovolnou činnost bez odměny, jak se rádo píše, že za to nic nemají! Bohužel musím potvrdit, že hráči s tím nic neudělají. Jsem bývalá hráčka 4S a GM, která zažila i pěkné chvíle v týmu, ale bohužel se tam opravdu děje, co by se dít nemělo! Hráčům mohu také jen doporučit: Nehrajte na českém serveru.

    PS: Věřím, že někdo probere a sáhne si do svědomí a uvědomí si, že nedělají, co veřejně sdělují.

  • Tak tady jsi perfektně ukázal, proč lidi v týmu, jako jsi např. ty nebo Navy, nemá nikdo rád. Arogantní odpověď, přehazování viny na komunitu, zbavování se jakékoliv odpovědnosti. Asi ani nemusím dodávat fakt, že v "civilu" jsi v podstatě Navyho spoluhráč (když se teda zrovna na hře objevíš). Fakt by to občas chtělo trochu sebereflexe.

  • Opět silně subjektivní pohled. "78% informací, jak to v podpoře funguje se píše lež lež lež" - asi by mě zajímalo jakou analytickou metodou jsi k takovému tvrzení došla. Nebo "Arogantní odpověď, přehazování viny na komunitu, zbavování se jakékoliv odpovědnosti." - shrnul jsem fakta a nasadil druhý pohled na věc.


    Nesmíme sdělovat naše interní postupy atd., ale zároveň nikdo netvrdí něco co není pravda. Fórum, ticket systémy, atd. sledují přímo zaměstnanci Gameforge. Tedy u nás konkrétně, ale nejen, CoMa Lorovus . Klidně ho zde rád označím ať vidí, jak jsme bezdůvodně uráženi a pomlouváni.


    Tuhle práci pro české 4Story a Gameforge děláme dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv odměnu. To je fakt.


    Co jsem psal v minulém příspěvku platí. A já jen znovu mohu vyzvat k tomu, aby každý kdo cítí nějakou nespravedlnost při řešení svého problému a nebo měl pocit, že někdo porušuje pravidla hry. Tak aby nás kontaktoval oficiální cestou přes ticket systém. Řešení je vždy podle jasně dané hierarchie týmu a tedy pokud není někdo spokojen s řešením od GM může přes možnost "Stížnost" svůj ticket předat na vyšší úroveň.


    Věřím, že další eskalace na toto téma je bezpředmětná a české komunitě nepřispěje a situaci nevyřeší. Další konkrétní situace můžeme individuálně prošetřit soukromě přes ticket systém a nebo mi můžete napsat zde na fóru do PM a nebo na email seeya@4story.cz. Není nám to jedno a nechceme, aby někdo cítil nespravedlnost. Ale musíme řešit konkrétní případy a k tomu mít potřebné důkazy.

    4Story.cz - Team Manager

  • Adim co vyhrožuje :)))))) Celý český tým nahradit nebo se nic nezmění. Tím, že na oko propustí někoho se nic nevyřeší za měsíc je zpátky jako nové TGM a nikdo nic nepozná. Ruka ruku myje je česká podpora. Je řešení. Dosadit cizince od české podpory ať je co nejmenší šance na vazby. Tahle podpora podvádí už roky a nikdo s tím nic neudělá. Lidi otevřete oči a nenechte ze sebe dělat ,,blbce,,

  • Zkuste se zamyslet nad tímto: Dostanete permu za prozrazení týmáka. oni se neustále obhajují tím, že se musí navzájem krýt, že nesmí nic vyzradit, ale pak upozorníte na maličkost a dostanete permanentně potrestáno? Postrádá logiku...


    Proč se neustále odkazujete na vaše interní postupy a pravidla? Můžeme si jen domýšlet, a myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že je tam máte k tomu, aby, jak už se tu zmínilo, ve hře platil dvojí metr. Bylo to tu už kdysi a stále to tu přetrvává. Sám osobně jsem poslal pár stížností na týmáky, kteří se buď chovali neurvale, nebo zneužívali prav.

    Oháníte se tím, že hře pomáháte. Že se snažíte co nejvíce hráčům vyjít vstříc, ale na internetu kolují videa, kde natáčíte hráče z pracovní postavy, jak porušují pravidla. Navíc úsměvný je to, že to byl hráč z klanu, který byl natáčen nejmenovanou osobou
    Co se z toho dá vyvodit? Nevěřit týmu.

    Třeba takový Barmites, který při nástupu do týmu zneužil pravomocí a s pomocí nevidimky kouloval a znepříjemňoval hráčům hru. co se udělalo? Poslala se stížnost. Výsledek? Žádný. Jen na samotného Barmitese jsem poslal dohromady stížností o délce diplomky.

    Můžu pokračovat... Hagam? Společně s Navym vykrádají staré účty. Laila? Nehraje a nic nedělá. O Navym je zbytečné se rozepisovat. Ten kluk udělal více nepořádku než užitku.
    Paramore? Zneužívání práv (bezdůvodné vyhazování hráčů), nehraje. Pulcar? Hráč, který poslal účet do světa, roky využíval chyb hry. Allen? Nehraje. Kirten? Nehraje.
    1/2 týmu nehraje. Jedou si na svém písečku. To mi netvrďte, že to děláte dobrovolně...

    Abyhc nebyl stále negativní, najdou se i tací týmáci, kteří i přestože nehrajou, nějakým způsobem se tomu věnují. Např. Daidalos, Hadrian a možná i ten Kaywas... ti si zaslouží svým způsobem obdiv. Donedávna jsi to byl i ty, SeeYo, ale když vidím, jak tu stále mlžíš a opakuješ to, co už všichni známe zpaměti, je mi z toho upřímně zle.

    Na řadu přichází Teges. "Řešení je vždy podle jasně dané hierarchie týmu a tedy pokud není někdo spokojen s řešením od GM může přes možnost "Stížnost" svůj ticket předat na vyšší úroveň." (SeeYa)

    Jak máme řešit stížnosti, když:
    1) je smetete ze stolu,
    2) uděláte max. Ty! Ty! Ty!

    Jestli si Teges říká manažer, tak já si dovolím se nazvat bohem. Více neschopného manažera jsem neviděl. Nejen, že není schopný vyřešit sebemenší věc, ale taky: do týmu si zve kde koho; co se ticketů týče - výjimky uděluje především svým blízkým hráčům, nehraje.

    Za tu dobu se v seznamu členů týmu vlastně nic nezměnilo. Tým je plný jednoho nejmenovaného gorského klanu. Ano, je to pravda. Nejen, že souhlasím s vyhozením SGM Navy, ale také vyhozením českého manažera týmu Tegese. Naprosto zbytečná pozice.

    Myslíte, že by to fungovalo u vás v zaměstnání, kdyby si váš nadřízený dělal, co chtěl? Přesně takto to dopadlo zde, na českém. Pokud by nějaká hierarchie měla fungovat, tak jedině tady. Ale protože tým nefunguje jak má, tak to tak vypadá. Vše jde na hlavu manažera, ale protože to není schopný vyřešit, nic se nezmění.

    Určitě dokážeš ten tvůj fakt podložit i tím, že ty odměny opravdu nedostáváte. Hráči, určitě si vybavujete ty chvilky, kdy do pošty přijde asi 16ti místný kód do pošty, že...? Představte si, že v danou chvíli nemusíte nikam spěchat, nic si předchystávat a dokonce to dostáváte každý 3. měsíc. Jaká by to byla nádhera, co?

    Možná se vám to nebude líbit, ale jako jedině řešení vidím, abyste tam přestali hrát, vy, hráči. Opravdu nemám důvěru jak v nich, tak ani v tom, že se něco změní. Ani si nemyslím, že tato petice něčemu pomůže, ale třeba to pomůže někomu otevřít oči.

    Přestaňte tam hrát - zkrouhnou jim odměny - budou je muset vyházet, protože nebudou mít komu adminovat...

  • A pořád dokola ta stejná písnička...a pak, že my se opakujeme...


    Své domnělé skutečnosti sis krásně upravil, aby v té pohádce tým vystupoval jako ten zlý a tvoji informátoři jako ti čestní. Jsou bývalý členové týmu, kteří poruší základní pravidla pro vstup do týmu čestní? Nebo je ta čestnost přešla když pro svou neschopnost museli opustit tým?


    Jakým právem si vůbec dovoluješ hodnotit práci členů týmu, když o ní nic nevíš. Trávíme zde DOBROVOLNĚ náš volný čas a NEMÁME Z TOHO NIC. Opravdu ti přijde nějaký kupón, který jde použít pouze u Gameforge, jako relevantní odměna pro takovou práci? OPRAVDU? To nemůžeš myslet vážně.


    A jakým právem si dovoluješ zpochybňovat tým a nabádat hráče, aby přestali hrát. Stejný pohádky jako si ty vymýšlíš o nás si mohu vymýšlet o tobě...hráč, který se učí a zjišťuje jak se co buguje...pomáhá okrádat hráče...lže svým spoluhráčům...využívá chyb a mezer ve hře...Možná proto vystupuješ anonymně...


    Už jsem na vše odpovídal dřív a nehodlám se opakovat. Nabídka řešení je jasně daná a nikdo ji nevyužil. Máme jednu z nejaktivnějších komunit hráčů na 4Story. Děláme VÍC než musíme. Každý má možnost volby a může zkusit jinou komunitu...je jen na vás jestli si vyberete komunitu, kde na odměny za GM kupóny čekáte měsíc. A nebo komunitu kde hrajete společně s hackerem 14 dnů než si ho někdo všimne. Nebýt našeho českého týmu tak vaše herní podpora vypadá tak, že na odpověď můžete čekat až 30 dnů a rozhodně nebudete na ticketu komunikovat česky.


    Bezpředmětná diskuze uzavřena. Zvrhla se v napadání a urážení týmu a nikdo ze zúčastněných nemá chuť situaci věcně řešit.

    4Story.cz - Team Manager