Krádež věcí

• Dobrý den, je to asi měsíc co jsme kontaktoval českou podporu s tím, že mi byly ukradeny věci z účtu. A zrovna co jsem tam napsal tak první odpověď od nich byla, že mi byl udělen ban za používání makra v krystalové hře. Jaká to zvláštní náhoda... A na závěr dodal, že má podezření, že se na můj účet někdo dostal. Po dalším jednání mi bylo oznámeno, že ban tedy stahují, ale byl jsem obviněn z toho že jsme sdílel svůj účet s někým, a že jsem neměl bezpečnostní heslo na itemy tak že si za to mohu já sám. Účet jsme nesdílel a bezpečnostní kod jsme měl. Do hry jsem investoval reálné peníze proto buď žádám navrácení věcí a nebo peněz.

• Ahoj,

Pokud vím, GM se mohou podívat na seznam IP adres, ze kterých přihlašuješ, popř. se někdo přihlásil na tvůj účet. Mohl zde vidět nějakou neobvyklou změnu, kvůli které tě "obvinil" ze sdílení účtu. Dále nevidím důvod, proč zde žádáš o vrácení věcí nebo nějakou náhradu. Tyhle věci se řeší přes ticket.

• NA ticketu jsem to řešil, stím že se věci nenahrazují, ale na tom jim kašlu slušně řečeno. A ano obvinil mě že jsme sdílel účet a pak dodá že má poderžení že ten dotyční ani nemluvil česky..

• Ahoj,

Jak už zde bylo napsáno, tak toto téma zde na fóru nevyřešíš, pokud máš k tomu nějaké připomínky, tak to musíš řešit konkrétně na ticketu. Bohužel tě taky nepotěším, ale opravdu věci se nedají vrátit a už vůbec reálné peníze - Vkládání reálných peněz do hry je zcela dobrovolné, nikdo tě k tomu nenutí, takže vrácení je také nemožné.

Když se ti někdo dostane na účet, tak to musí být na základě něčeho - např. hraní na privátech, kde bylo v minulosti napsané na ofiko fóru, že podvodníci díky privátu získají stejné přihlašovačky jako na ofiko a tím se dostanou na váš účet. Věř mi, že členové game týmu mají dostatečné nástroje na to, aby si prověřili určité informace, takže rozhodně si věci necucají z prstu.

Takže veškeré info jsi zde dostal, tudíž tu není, co dál řešit - pokud máš připomínky k tomuto tématu, tak jak jsem psal, obrať se na ticket :-)

Zamykám.

Karlos3.png?fbclid=IwAR07ZQwwKJWcVMBXimTTVe2e0ELCI48wv39aKmyoKW6xoImIU-zSKEEchio