Ahoj, měl bych návrh na to když hráč jinému pošle zprávu přes hru a ten druhý má plnou poštu aby mu Administrátor nebo-li systém hry
zaslal zprávu že jistý uživatel se pokoušel jemu zaspat zprávu a že by si měl promazat zprávy kde součet zpráv musí být nižší než 20.
Určitě by to pomohlo třeba těm kteří se po letech kontaktují a mají plnou poštu aniž by si toho byly vědomi.