Turniej PvP - Mortal

• zaporaszam na turniej pendatrona najbliższy czas chyba przygasić kilka petów ;]

hi my name is sinthos im from poland im poor lil boi that lives and cares only about internet:saint:plz no ban;( im quite autistic so banning me would be a discrimination:cursing::thumbdown:;] oh and also my dad is a trihard so im half trihard as well so it would be racism and noone wants to be a racist rite?:/and ye i like playing computer games such as 4story :love:where i spent my whole life ;] and i like saying bad things in internet<X but its cuz im sick;(and its not my fault so plz dont discriminate only cuz i was born autistic:(

• Straszna cisza na tym Forum... Może czas zacząć wyrażać swoje Opinie? Osobiście uważam że Poziom Turniejów na PL dramatycznie spadł od czasu kiedy zaczynałem grać, brakuje osób z KMT, AceJacka, Maja, Wolfa, Vanilla, osób z Supreme który utrzymywały poziom, Rallen, Torrar, Quven jak i osób bezstronnych typu Zemsta, wracając do tematu, w tym miesiącu liczyłem że grupa będzie ciekawa, jak się okazało trwała tylko 30-40 sek. ponieważ ktoś dostał bana za nakładanie efektów, powiem tak z jednej strony jestem zawiedziony że nie było dane nam powalczyć ale z drugiej strony cieszę się że nasza Administracja naprawdę trzyma się tej zasady i banuje podludzi typu Green który ja się okazało wczoraj robił to już wcześniej (Info od Volumina) po wprowadzeniu powyższej zasady, o solówkach się nie wypowiadam ponieważ oprócz Magowego i Lapirisa reszta była Pusta :)

Edited once, last by Are3k ().

• Straszna cisza na tym Forum... Może czas zacząć wyrażać swoje Opinie? Osobiście uważam że Poziom Turniejów na PL dramatycznie spadł od czasu kiedy zaczynałem grać, brakuje osób z KMT, AceJacka, Maja, Wolfa, Vanilla, osób z Supreme który utrzymywały poziom, Rallen, Torrar, Quven jak i osób bezstronnych typu Zemsta, wracając do tematu, w tym miesiącu liczyłem że grupa będzie ciekawa, jak się okazało trwała tylko 30-40 sek. ponieważ ktoś dostał bana za nakładanie efektów, powiem tak z jednej strony jestem zawiedziony że nie było dane nam powalczyć ale z drugiej strony cieszę się że nasza Administracja naprawdę trzyma się tej zasady i banuje podludzi typu Green który ja się okazało wczoraj robił to już wcześniej (Info od Volumina) po wprowadzeniu powyższej zasady, o solówkach się nie wypowiadam ponieważ oprócz Magowego i Lapirisa reszta była Pusta :)

Zapomniales ze quven był na penda wariacie

• Było widać na ostatniej Grupie jak spadł poziom, jak TE ze składem Last Green Zemsta Coyot Volumin Ari bili się jak równy z równym na Interitu prawie to przegrywając xDD niby 6v7 ale to jednak Interitu no sory ;)

• ale TE nigdy nie miało poziomu, zawsze były to nupy, które tylko w trzech na jednego skaczą. Skąd to zdziwienie?

Powinniście się cieszyć, że w takim agonalnym stadium gry jaki aktualnie trwa są aż wystawiane 3 składy. To prawie 50% społeczności.

Wystawić skład i spróbować znowu źle.

Bo się zamkniemy w sobie i w styczniu już nic nie wystawimy. pf pf pf pf

• Magowy był ciekawy, staeialem, że wygra justice, ale się zaskoczyłem. Brakuje takiego berika i zemsty, którzy farmili na magach każdego jak leci. Co do pt thunderki to zebrało się wydaje mi się dla samej zabawy pobicia się na turnieju leyi.