[EVENT] Przetarg

• Jako, że ja nie mam za bardzo czasu na organizacje i na planowanie eventu, ale mam goldy to wpadłem na pomysł, by ogłosić przetarg w systemie zaprojektuj i wybuduj/wykonaj dowolny event na 4Story.

Polega to na tym, że ja jestem inwestorem i dam 3000-6000g dla wykonawcy, który wymyśli i wygra a potem zorganizuje najlepszy event. Być może chciał ktoś kiedyś zrobić ciekawy event, ale nie miał na to nigdy funduszy i to będzie dla niego okazja. W tym poście prosiłbym o umieszczanie odpowiednio opisanych eventów, zgodnie z szablonem:

W przypadku wygrania (najlepszego opisania eventu). Najważniejsze dla mnie będzie to czy event jest odpowiednio opisany, nie ma w nim jakichś niedociągnięć, nieprawidłowości czy nie da się oszukać zasad tego eventu, i to czy będzie ciekawy. Ważne też będzie to ile gold przeznaczasz dla siebie a ile dla innych.

Osoba, która wygra otrzyma goldy dopiero po organizacji eventu.

- W przypadku gdy na event stawi się co najmniej 20 graczy gracz otrzyma 100% wynagrodzenia

- W przypadku gdy na event stawi się 15-20 graczy gracz otrzyma 80% wynagrodzenia

- W przypadku gdy na event stawi się 10-15 graczy gracz otrzyma 60% wynagrodzenia

- W przypadku gdy na event stawi się mniej niż 10 graczy gracz otrzyma 30% wynagrodzenia

Zatem ważne jest by dobrze zapromować swój event, gdy się go wygra.

W przypadku gdy ktoś wymyśli jakiś quiz czy zadania i nie mógł ich tu opublikować to prosiłbym o wiadomość z ich opisem na mail: dani1el@wp.pl

Czas na opisanie eventu do końca 26.05.2019

• Jako, że dostałem na mail tylko dwa, zupełnie różne eventy to postanowiłem by oba te eventy były zwycięskimi. Gratulacje dla Wolfa i Maju, opisy eventów pojawią się wkrótce ;)