Şirket eğlenir bizle

• 1 hafta boyunca s-6, ruma bugu vs. yapan oyuncuların videolarını çekip 4Story yönetim ekibine yolladım ve gereğini yaptılar. Yazacaklarımın onlarla bir ilgisi yoktur fakat ben her bug yapan karaktersizi video çekip ticket atmaktan bıktım! Oyunu temiz bir şekilde oynayan oyuncuların emeklerini hiçe sayıp gözümüzün önünde bug yaparak Muharebe Alanı'nda oyun kazanıyorlar. 1 yıldan beridir bu tür buglar devam ediyor. Şirketimiz nasıl hileyi fixleyemeyip mardukta çözüm olarak ay kristalini kaldırdıysa, Muharebe Alanı'nda s-6 skilini ve rumapark kristalini kaldırsın. En azından bir çözüm bulana kadar.. Hakkımız yeniyor yazık günah! Oyun iyice oyuncu kaybetti zaten ve böyle giderse kaybetmeye de devam edecek. Çekirdek kitle kaldı oyunda.. Artık şirket bu olaya bir el atsın vallahi bıktım artık! Yenilik denen bir şey zaten yok. Şirketimiz nakit dükkanına yeni pet,binek,kostüm getirmekte Dünya' nın 1 numarası.. Artık teknik açıdan şu işlere el atsın. Oyun eskisi gibi hiç zevk vermemeye başladı. En azından yönetim ekibinden bir yetkili bu gönderinin altına yorum yapacaksa müjdeli bir haber verirse sevinirim. Aynı şeyleri duymaktan bıktım! Oyunu temiz bir şekilde oynayan tüm oyunculara iyi oyunlar, bug yapan karaktersizlere de iyi dileklerimi iletiyorum. :) Yönetim ekibimize de iyi çalışmalar, iyi günler diliyorum. Sağlıcakla kalın..

https://www.youtube.com/watch?v=sSwlhP-rSGE :D

• Öncelikle söyledigin her şeye katılıyorum güzel yazmışsın bu şirket herkesi bezdirdi oyuna 7-8 yıldır her girdiğimde oyunda gördüğüm oyunun kemik kadrosundaki insanlar bile artık bıkmış durumda bu şirketin tembelliginden eskiden bu insanlar oyuncu çekmek için bi tarafını yırtarken artık bakıyorum oyuna başlamak istiyenlere açık açık gelmeyin kardeşim oyun nasil biraktiysaniz oyle degisen bir sey yok diyorlar Sözüm şirkete madem bugları fixlemiyeceksiniz madem oyuna yeni içerikler eklmeyeceksiniz kapat la ozaman oyunu vallahi yakını 30 gündür komada olan insan gibiyiz artık her şeye hazırlıklıyız oyunun kapanmasını ve zihnimizde güzel anılarla kalmasını çocukluk yıllarımızı hatirlatacak anilarin kalmasini istiyoruz lütfen kapatın oyunu kötü anmayalım aklimiza geldiginde daha fazla birbirimizi yormaya gerek yok ( kapanmayacak biliyorum çünkü yolunacak kaz getirilecek pet binek kostüm bitmedi yapın bakalım son vurgunlarınızı )

• Oyun oynayan o çekirdek kadro baska oyunlara yöneldi herkes oyunu bırakıyor oyunda oyuncu kalmadı sv1 de savas yok valorian diye bir ülkeyi daha gören olmadı şuan bütün serverlar oyuncu kaybediyor bunu nasil mi anliyorum alman sv sinin siralamasina bakin çek sv sinin siralamasina bakin o siralamadaki karakter sayisi 10k nın altına inmezdi şimdi 5-6 k civari geziyo ( yaz olmasına rağmen )

• 4 yılı aştı patch olmayalı. Hile ve buglar da fixlenemiyor. Şirket bir hamle yapacaksa bence şuan tam zamanı. Kemik isimlerin bırakmasına da ramak kaldı ki onlar bıraktığında dönem dönem bırakıp dönen adamlara benzemez komple gider. Ki kemik kadronun hala var olması çoğu oyuncunun bıraktıktan sonra geri dönmesine vesile oluyor.

Umuyorum şirket bir defa da bu oyunu 1. önceliğine alıp güzel gelişmeleri bizlere duyurur...

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!