Arény Lapiris

 • Dobrý den, teame,
  mohl by mi někdo vysvětlit, co měly znamenat dnešní arény na Lapirisu? Stále padaly, sekaly se. Pak to dopadlo tak, že například na 19. stadionu, kde hráli lukostřelci, vyhrál oprávněně Slayx ..


  Poté se Slayx utkal proti Supreme. Slayx i Supreme byli v aréně - oba dva.. ale načetlo to jenom Suprema.. čili hned vyhrál.. jak na to přijde Slayx??


  Je toto normální??? Prý to není první a jediný případ.. Jsem pro, aby arénovku nedostal nikdo a všem byla odebraná!! Je to nefér!


  Děkuji za odpověď teamu.

 • Ahoj,


  dnešní arény se nijak neliší od těch předchozích. Normální to není, ovšem za toto "chování" nemůže tým ani GF. Jedná se o zábavu jedince/jedinců (nemusíme jmenovat - kdo chce, ten ví), jenž se tímto shazováním arén, a tím pádem i rozbití systému arén, baví.


  Z toho důvodu se může stát i to co popisuješ...


  Co se týče řešení této zábavy, dělají se určité kroky. Víc ale k tomu říci nejde a je to možná i lepší.


  Quote

  Jsem pro, aby arénovku nedostal nikdo a všem byla odebraná!! Je to nefér!

  Odebrat arénovou zbraň není jen tak. Navíc by to nebyla záležitost rozhodnutí jen nás. Co se týče dodatečného udělení turnajové zbraně z důvodu rozbité arény, již několikrát byla na stole varianta s tím, že by se žádná turnajová zbraň dodatečně nedostávala, ale zatím se k ničemu takovému nepřistoupilo. Jinak za dnešní turnaje si zatím nikdo o arénovou zbraň na ticket systém nenapsal.


  Celkově tedy mohu říct, že je to ve stádiu řešení stejně jako třeba ledová jeskyně nebo odkaz pro pozvání přátel.

 • Ahoj,


  no řekněme že hra jede X let již na usporném režimu. Nevydělává a nehraje ji takové počty lidi, aby se do ni vyplatilo jak-koliv investovat at už ze strany GF nb Zemi. Prostě se ztoho třiská co to jen jde za minimálnich provozních nákladu tečka, ale zároven to neni tak moc málo peněz, aby se to rovnou zrušilo. Prostě a jednoduše až to umře jak to umře.Tudíž realně neočekávat nějaké opravy a už vubec né nový kontent přidaný do hry nedá . Plus schopnost vnímat poznámky at už hráču a nb teamu a plnit je asi tak vysoká jako Marianský přikop že :).Takhle to vnimám postoj GF a Zemi ke hře už x let.


  Pac a pusu Duskyn

  Edited once, last by Duskyn ().

 • Nahnat je do dolu pakáž jednu jen nám ničí srandu já dnes mohl vyhrát tournament a on mi to takto zkazil. ZABANUJTE MU TU IP ADRESU AT SE INTERNETAMA NEDOSTANE NA 4STORY CZ


  Upraveno. Karlos