GM kuponok becserélése játékbeli tárgyakra

Dear players We would like to invite you to the official 4Story Discord. There you will be able to talk with other players from your community and others and be in closer contact with 4Story teams of each community even if no support situation will be handled in that platform (For any report, any complaint please use our support system). You will also have access to the news of our servers. We hope that you enjoy and have a good time there for that, we also ask you to respect our rules. Come join us: 4Story Official Discord
  • Sziasztok

Az összegyűjtött GM kuponokat játékbeli tárgyakra becserélhetitek.

Ehhez azt kell tennetek, hogy miután írtatok a választott szerveren a GM kuponokat rendező karakternek jelezzétek nekünk, hogy írtatok az adott karakterre.

Ezzel meggyorsítjátok a becserélés menetét

[MOD]_DEA_S1

• Hello!

Mai napon 12:00-kor küldtem a GM kuponos karakternek 10 GM kupont 20db Unikornis sütiért cserében :)

LigthskinLilWayn kariról

****elrendezve :) -DEA

• Kezit Csókolom!

2020.03.23.-án kb 23:30 kor küldtem az s1 es kuponos karira 30 db GM kupont, amiért szeretnék kérni 1 örök védelmező angyalt ( 300 seces újratöltéssel.).

TheDeni karakterről küldtem a kuponokat.

Munkátokat előre is köszönöm,

Tisztelettel :Deni

• ****elrendezve :)-DEA

• 2020. 03. 25. 19:22 -kor SureNotPend karakteremről 30 GM kupont küldtem [GM]Kupon_S1 karakterre, amit 5 perces hülésű örök Védelmező Angyalra szeretnék beváltani.

És lenne egy kérdésem is, amire ugyan sejtem a választ, de biztos ami biztos felteszem: minden kuponért kapható tárgy átadható, igaz?

****elrendezve :)-DEA

• Szia DEA!

YoMage s1 karakteremre szeretnék örök védelmező angyalt 30 [GM] kuponért.

Elküldeni nem tudtam, mert tele a postaládád , de küldöm amint lehet.

üdv: YoMage

• Szia DEA!

Ugyanaz a problémám, mint Scaninak, de örülnék ha előre előkészítenétek a csomagot. :D

Én 10db GM Kuponért szeretnék kérni 20db Unikornis süteményt.

Előre is köszi a segítséget, amint töröltök levelet, küldöm is a kuponokat. :)

Üdv.: xKoli

• Na hello. Gondolom esélytelen, de megkérdezném, hogy van-e arra lehetőség, hogy van-e lehetőség arra, hogy a megkapott tárgyat (védelmező angyal) áthelyezzék másik accountra? Mivel hogy sehol nem volt feltüntetve, hogy melyik tárgy átadható vagy éppen nem. Választ előre is köszönöm.

• Csókolom Ismét!

2019.03.27 18:20kor ismét küldtem 30db GM kupont amiért szeretnék kérni egy örök védelmező angyalt (300seces).

DenielTheBoss kariról küldtem.

Köszi Puszi <3

• Szia Dea!

Ma 2020.03.27-én 20 óra 30 perckor sikerült elküldenem a levelet a GM kuponokkal.

YoMage karakterre szeretnék örök védelmező angyalt kérni 300secest.

Üdv: YoMage

• Szia Dea!

2020.03.28 21 :29 kor küldtem el a levelet a [GM]Kupon_S1 30db kupont.

Örök védelmező angyalt szeretnék kérni (300sec)

GameßoyJack nevű karimra

Előre is köszönöm!

Üdv:GameßoyJack

• Csókolom ismét!

2020 03.28 21:50kor a TheDeni karimról küldtem 125gm kupont amiért egy Urkhai rövidkarodot szeretnék kérni.

Üdv:Deniel

• Előbb nem válaszolt senki, nem tudom hova írjak, de leírom megint ide. Van lehetőség átrakni másik karira a már megkapott tárgyat? Írjak ezért supportra?

• szia

Pend, igen a support jó ötlet, mivel több mindentől is változhat hogy hová szeretnéd átrakni. A GM -k majd segítenek és megnézik az esetedet.

[MOD]_DEA_S1

• Szia DEA,

2020.03.31 11:58-kor küldtem levelet a [GM]Kupon_S1-re 125db GM kupont amiért egy Nagák háromágú szigonya (mágusok,papok,megidőzék) skint szeretnék GeRaalT nevű karakteremre.

Üdv: Gh0st

• Szia Dea,

2020.04.03 21:53-kor küldtem 125db GM kupont a [GM]Kupon_S1-re, amiért egy Moman háromágú szigonya (Mágusok, Papok, Megidézők) kinézetet kértem AssassinAltairR nevű karakteremre.

Előre is köszönöm az ajándékot!

Üdvözlettel:

AssassinAltair

• Szia Dea,

2020.04.05 10:06-kor küldtem 125db GM kupont a [GM]Kupon_S1-re, amiért egy Moman háromágú szigonya (Mágusok, Papok, Megidézők) kinézetet kértem Niora nevű karakteremre.

Előre is köszönöm az ajándékot!

Üdvözlettel:

Niora