Pingzapper

Dear players We would like to invite you to the official 4Story Discord. There you will be able to talk with other players from your community and others and be in closer contact with 4Story teams of each community even if no support situation will be handled in that platform (For any report, any complaint please use our support system). You will also have access to the news of our servers. We hope that you enjoy and have a good time there for that, we also ask you to respect our rules. Come join us: 4Story Official Discord
 • Ahoj,

  chci se zeptat pokud je pingzapper stále zakázaný, a je tedy cz server stále takto silně znevýhodněn (samozřejmě mimo turnaje). Dále se chci zeptat pokud tedy zakázaný je, jaký postih za to hrozí.

  Předem díky a hezký zbytek dne :)

 • Ahoj,


  odpověď máš v Pravidlech hry, stačí si je přečíst.


  5. Podvodné/nelegální programy

  • Použití programů třetích stran k získání výhody ve hře je výslovně zakázáno. To zahrnuje mimo jiné: boty, skripty, makra atd.
  • Použití jakéhokoliv programu, který může skrývat vaši skutečnou IP adresu, je zakázáno. Tyto programy zahrnují, ale nejsou omezeny na: VPN, proxy, programy pro zvýšení výkonu jako např. PingZapper a WTFast.

  Taktéž se o tom mluví i ve VOP, konkrétně bod 3.2.5:

  • Není přípustné využívat služeb ‪Gameforge‬ prostřednictvím anonymních služeb nebo podobných prostředků, které jsou schopny potlačovat nebo ukrývat skutečnou IP adresu nebo původ uživatele.

  Nevím co myslíš tím, že je cz server silně znevýhodněn. Pravidla hry jsou stejná pro všechny komunity od 1. 9. 2019. Ne, není možné poskytnout informace o tom, jaký postih je za jaký prohřešek. Jedná se o interní informace.

 • Zbytečný pravidlo na každé jiné hře to tolerují jen klasicky komunistický 4Story od gameforge s tím má problém :-D :-D To isté jako macra atd :) Hlavně že bugy a chyby z her nulové opravy neřeší :)

 • Quote

  Zbytečný pravidlo na každé jiné hře to tolerují jen klasicky komunistický 4Story od gameforge s tím má problém

  Upřímně nevím, kde jsi vyhrabal termín "klasicky komunistický 4story od gameforge", ale pokud si přečteš VOP (mimochodem s VOP souhlasí uživatel každý při každém přihlášení), tak tam uvidíš bod o takových službách. Dokonce jsem ho již psal výše.


  Mimochodem, hráč respektující Pravidla hry a VOP by se ani neptal na to, jaké blokace za to hrozí. :-)