Μήνυμα λάθους

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • Χθες αργά το βράδυ πρόσεξα ότι άνοιξε ο server μετά από πολύωρη συντήρηση και αποφάσισα να παίξω να δω αν υπάρχει κάτι καινούργιο. Έπαιξα λοιπόν κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά σήμερα, ενώ πάει να φορτώσει το παιχνίδι μου πετάει μήνυμα λάθους και είναι αδύνατον να μπω σε αυτό. Ξέρει κάποιος τι μπορεί να φταίει; Έχω windows 7 αν αυτό μπορεί να φανεί χρήσιμο.

• Χθες αργά το βράδυ πρόσεξα ότι άνοιξε ο server μετά από πολύωρη συντήρηση και αποφάσισα να παίξω να δω αν υπάρχει κάτι καινούργιο. Έπαιξα λοιπόν κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά σήμερα, ενώ πάει να φορτώσει το παιχνίδι μου πετάει μήνυμα λάθους και είναι αδύνατον να μπω σε αυτό. Ξέρει κάποιος τι μπορεί να φταίει; Έχω windows 7 αν αυτό μπορεί να φανεί χρήσιμο.

Καλησπέρα,

κάντε ένα ticket στο σύστημα υποστήριξης για να μπορέσουμε κοιτάξουμε το πρόβλημα

123.png