ÖZEL RUNİKLER!!!

• Merhaba Sayın Comam, Sayın Pegasus,

3-4 sene öncesine kadar senede 1 kere özel runik kutusu gelirdi nakit dükkana. 3-4 senedir hiç gelmiyor ancak dünyalara girdiğimizde örneğin almanlar 14 hızlı, 14 kritikli, 140 saldırılı bir dünya silah yansıtıyorlar. Sonuçta bg olsun, bow olsun biz bu insanlarla karşılaşıyoruz. Ping olarak zaten bize göre avantajlılar, birde ops. girince işin içine sorun oluyor ciddi biçimde. Hayır aynı oyunu oynuyoruz, aynı şirketin oyununu. Bunlara ara ara geliyor herhalde yoksa yeni bastıkları silahlara nereden basacaklar bu ops. ları. Nakit dükkana özel runik kutusu getirilmesi için yardımcı olabilir misiniz?

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Bu konuda volkan mızraklı arkadasıma katılıyorum tr serverı her zman dıger ülkelere göre hep 1 adım gerıde seyır etmekte bunun ıcın adminlerımızden gereklı uygunlukta calısmalar beklıoruz dier ulkelerde silah opsıyonları gercekten cok farklı eskıden senede 1 yapılan özel runık etkınlıgı 3-4 senedır yapılmıyor bu durumu az da olsa düzeltek adına böle bi calısma yapılırsa sevınıriz

• Evet bu etkinlik uzun zamandır gelmiyor. Pegasusta bir konuşmasında ''bu etkinlik geldiğinde TR deki oyuncular değerlendiremedi'' demişti. Gelirse değerlendiririz bu sefer. Bunu uzun zamandır bekliyoruz :)

• Teşekkürler Sayın Comam.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Sayın Comam Merhaba,

Bir gelişme var mıdır?

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!