Nowe zasady wprowadzone w życie!

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • STRAJK!


    Hej, po 10 latach istnienia 4Story administracja postanowiła banować nas za bycie aktywnym jednocześnie na dwóch kontach, czyli np. nie możecie teraz stawiać na drugim komputerze sklepu. Określają to jako granie jednocześnie na dwóch komputerach. Graniem bym tego nie nazywał, bo to kojarzy się z jakimś działaniem, aktywnymi czynnościami, a sklepik stoi afk praktycznie cały czas i nic tam się nie robi. Wszyscy na grze doskonale wiedzą o tym, że stawiam na drugim kompie sklep.


    Od końca 2017 roku zacząłem handlować przez sklep na drugim komputerze, prawie 3 lata i nigdy nikt nie miał nic przeciwko. Dzięki temu „nadużyciu” łącznie zarobiłem i wydałem na wszelakie eventy w grze ponad 150 000 g, zorganizowałem ponad 100 wydarzeń i grupowych nagród. Wszystko od pewnego czasu skrupulatnie zapisywałem tutaj: https://docs.google.com/spread…YtcRKQYs/edit?usp=sharing to jest po prostu moja metoda na zarabianie, to styl gry nazywający się handlem, który ja i zapewne inni mogli odbywać właśnie dzięki sklepowi na drugim komputerze. Teraz wszystko stoi pod znakiem zapytania.


    Przypuszczam, że administracja wprowadziła nowy rygor, bo coraz więcej osób wykorzystuje bycie aktywnym na więcej niż dwóch kontach na jednym komputerze podczas eventów z otrzymywaniem nagród. Zapewne zauważyli to podczas ostatniego zdobywania kuponów. Niestety, ale metody oszukiwania tarczy antyhackowej do odpalenia dwóch lub większej ilości klientów są coraz bardziej popularne. Rozumiem, że chcą to ograniczyć poprzez nowy rygor. To jednak trochę tak jakby usunęli kryształy z Marduka, bo hackerzy dropią na nim nagrody. Racja, to usuwa problem, lecz jakim kosztem. Antyhack po latach potrzebuje aktualizacji co pokazała też ostatnia sytuacja z zablokowaniem mojej postaci wwiedzminn8. Proszę was zatem stosujcie swój nowy rygor w przypadkach grania na więcej niż dwóch klientach jednocześnie. Nie stosujcie tych przepisów do stawiania sklepu, bo to nie tylko mi bardzo utrudnia grę, ale całej naszej społeczności. Nowy sposób przestrzegania starych zasad znacznie utrudni handel w grze.


    Jeśli uważacie, że wyżej opisany problem was w jakiś sposób dotyczy a moja propozycja jest dobra to proszę podpisać się pod tym, zalajkować post na forum gry, lub napisać swoje spostrzeżenia w ticketach do administracji.

  • Administracja nie trzyma się swoich własnych regulaminów i banuje bo tak im się podoba a uzasadnia to tym że ma przeczucia xd Ta gra przez polską administrację jest niszczona i co gorsze jest to kryte przez pracowników którzy ich nadzorują. Co do 'nowego rygoru' to nic nie zostało zmienione w regulaminach więc nic nie mogli wprowadzić. Pewnie komuś zalazłeś za skórę więc dostałeś bana tak działa polska administracja tej pięknej gry xd