Hediyeler hk.

• Merhaba Sayın Comam,

GM kuponu gibi arada etkinliklerde değişik ödüller verilebiliyor. Bunlara örnek 1-2 fikrimi paylaşmak istiyorum.

1- Sınırsız OK (düzenbaz-okçu kullanabiliyor) verilemez mi? Nakit kamçı mantığında bitmeyen sınırsız OK özellikle çantada yer kaplamıcak olması sebebiyle çok değişik ve mantıklı olabilir. Yine savaşçılarda ve diğer class larda bu tar kullandıkları şeylerin sınırsız versiyonları getirilebilir.

2- Mevcut zırhları kostümlere dönüştürebilme parşomeni

3- Normal eğerlerin hızları %176. Yine bir etkinlikte %250 %300 hızında sınırsız eğer.

4- Petler için kostum parşomeni. Biliyorsunuz pet boyaması masraflı ve zor. Koruyucu melek, topla koyduğumuz kutucuklara belli kostümlerin parşomenleri olsa, onları koyabildiğimizde pet kostum giymiş olsa çok değişik olabilir.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Tüm bunlar için yeni versiyon gerekli. Zemi aktif bir şekilde versiyon üretmeye başlar ise bizlerde neler önerebiliriz diye hem kendimiz fikirler üretir hem de forumu kontrol ederek bu tarz önerilere bakar sunarız. hatta o durum da foruma konu açıp sizlerden yeni önerilerde talep ederiz.

announcement_4story_tr_ba5f4864e3a48ec22db48425e9f477c2.png