HEDEF 5.000 DANIŞMAN SANDIĞI - BEON

• 'Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır oyuna giremiyordum tekrardan başlama kararı aldım. Bildiğiniz üzere 2 ay boyunca exp eventi var ve bunu iyi değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. Danışman sandığı kasmaya kararı aldım. Hedefimi 5.000 Sandık olacaktır. 2 Günde 1 Forum üzerinden sizlere durum bildirimi yapacağım. Geçmiş yıllarda forumda birçok hedef koydum ve sizlerle gelişmeleri paylaştım. Başardıklarım oldu, başaramadıklarım oldu. Bakalaım 5.000 Danışman sandığı hedefimizi gerçekleştirebilecek miyiz?.

Kısaca bir konuya değinmek istiyorum. Eskiden forum biraz daha canlıydı paylaşımlar vs. Swler arası ortak forum olduktan sonra foruma girişler azalmış gibi. Önceki hedeflerimde forumu biraz daha canlandırmayı başarmıştım. İnşallah başarabiliriz. :)

'Hedef 5.000 Gold hedefimde Oyun yetkililerinden Pegasus başardığım takdirde yemek ısmarlayacağını söylemişti ve sözünde durup ısmarlamıştı. Şuan bildiğim kadarıyla Pegasus yönetim ekibinde değil. Bakalım MajestyTR 'de konumuzu görür belki. :)