Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • Hi,

Probably all admins know that, a hack program is active in game. Especially related player comes to game at war times... When it will fixed?

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Oyunda tek atan hileci var. Gm ler banlıyor ancak sorun çözülmüş değil. Nezaman hack engellenecek?

Ayrıca bu forumda ortak alan var mı konu açabileceğimiz farklı dillerde?

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Kim translate kullanıyor la

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• Hileci markutta dalga geçiyor ya.. Gerçekten video ss almaktan sıkıldık bu böyle çözülür mü? Adam keyfine char açıp geliyor tek atıyor. Şirket neden hala engellemiyor bunu vallahi yetti artık ya.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

• kac yıl oldu 4story var ama hala hack kullanan kişilere neden ise bir çözüm bulunmuyor anlamış değilim o yüzden sorgulamıcam bile teknik sorunlar vardır sanırım veya yeni nesil yazılımcılara yetişemiyorlarki önüne geçemiyorlar umarım bir gün tamamen yok olur.:!::/

<:!:IKaRaBİBeRI:!:>