Tárgyak GM kuponért amik nem szerepelnek a listán! KÉRÉS

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team
  • Sziasztok! nos azért írok,mert biztos van olyan aki szeretne olyan tárgyat a karakterére,amik a játékban GM kuponért nem szerezhető.Én szeretném,ha bekerülne a listába a következő fegyverek: Balrog nagykardja,Az Egyszemű Ütőfegyvere,A Troll ütőfegyvere,Mészároskés.Ugyan úgy,mint a többi eventes fegyvernél 150GM Kuponért véleményem szerint be lehetne tenni a játékba,sok játékos örülne neki! Várom az ötleteteket,ha valamit kihagytam volna.

Sp44n

• Sziasztok!

Az előző üzenetre reagálva szerintem kosztümöket is lehetne berakni 150 GM Kuponért, mint például Guy Fawkes maszkja, biztos sokan örülnének ennek a lehetőségnek.

DRlM

• Sziasztok!

Az előző üzenetre reagálva szerintem kosztümöket is lehetne berakni 150 GM Kuponért, mint például Guy Fawkes maszkja, biztos sokan örülnének ennek a lehetőségnek.

DRlM

Kedves DRIM! Guy Fawkes maszkot lehet kérni GM Kuponért.Az ötlet nem rossz,de ha már a kosztümöknél vagyunk,illetve,hogy szóba jöttek ide említeném meg a Mirhur valamint a Tebekut fürdőruhát.