Posts by deudalos

Dear Iberians! Please pay attention and be careful with phishing tries. If you didn't request a new password and you received an e-mail, don't click in any image or link!! If you have doubts please contact support before clicking anywhere! Your 4story Team

    Ano, takže jim je jedno že okradou člověka který si sem dal RL, i když je divné že jsem o věci přišel až při delší neaktivitě.... A určitě po této zkušenosti má člověk chuť dál hrát...

    A podle toho jak to píšeš tak to vyznělo: hm někoho okradly, je hele on hrál pod jiným acc naprivátu, no tak to svedem na něj že si za to může sám a kašlem na něj...


    Upraveno. Karlos

    Účet jsem nesdílel s nikým, na privátech jsem hrál asi před rokem pod jiným acc... Ale prostě česká podpora to zametla pod koberec s tím že si za to mohu sám..


    A za další, i kdyby znaly můj mejl a heslo jak píšou z privátu, tak stále je tu bezpečnostní kod na itemy který jsem měl


    Příspěvky sloučeny. Karlos

    Zdravím,

    je možno nějak řešit krádež itemů z účtu, když na ticketu jediné co dokázaly bylo mě obvinit z používání makra a dát mi ban, ale až po té co jsem ohlásil krádež. A následně semnou přestali tuto věc řešit.

    Děkuji


    Přesunuto. Karlos

    Existuje nějaká normální možnost jak krádež věcí řešit s někým jiným než na podpoře když tam odmítají něco udělat ?

    Člověka okradou, ještě mu dají ban a pak mu dokola tvrdí jak si za to může sám že mu nic nevrátí....


    Hrubá vulgarita, udělen ban (3 bodíky). Karlos

    Jistě, tak já budu sdílet účet s někým kdo ani není čech... Jenže problém je v tom že já jsem s nikým nic nesdílel!!! Tak by mě jako zajímalo proč to na tiketu odmítají dál řešit..

    Na privátech jsem sice hrál tak s jiným mejlem i heslem. Účet jsem s nikým nesdílel a měl jsem i heslo na zabezpečené itemů přímo ve hře :) Jen mi přijde absurbita že zrovna v den kdy napíšu na podporu že jsme byl okraden, ihned dostanu ještě ban za používání makra na krystalovou hru, a jsem obviněn ze sdílení účtu, a GM mi ještě napíše že má podržení že to ani nebyl čech. Docela náhoda nemyslíte? A za další , proč nemohu vědět kam jde z mého účtu pošta?

    Třeba v tom případě když mi vykradly ACC a na ticketu na mě kašlou a když mi daly kontakt na lidi sem tak jeden mě poslal někam že je polák a druhý ani neodepsal.


    Kroť prosím svůj slovník. Karlos

    Dobrý den,

    chtěl bych se zeptat jak se dá zpětně dohledat kam byla posílána pošta z mé postavy, případně proč mi tato informace nemůže být sdělena přes ticket ??

    NA ticketu jsem to řešil, stím že se věci nenahrazují, ale na tom jim kašlu slušně řečeno. A ano obvinil mě že jsme sdílel účet a pak dodá že má poderžení že ten dotyční ani nemluvil česky..

    Dobrý den, je to asi měsíc co jsme kontaktoval českou podporu s tím, že mi byly ukradeny věci z účtu. A zrovna co jsem tam napsal tak první odpověď od nich byla, že mi byl udělen ban za používání makra v krystalové hře. Jaká to zvláštní náhoda... A na závěr dodal, že má podezření, že se na můj účet někdo dostal. Po dalším jednání mi bylo oznámeno, že ban tedy stahují, ale byl jsem obviněn z toho že jsme sdílel svůj účet s někým, a že jsem neměl bezpečnostní heslo na itemy tak že si za to mohu já sám. Účet jsme nesdílel a bezpečnostní kod jsme měl. Do hry jsem investoval reálné peníze proto buď žádám navrácení věcí a nebo peněz.