Posts by 872Pizza

  I'd like to know how you ban people if they obviously use hacks. Lately i've seen 3 videos on yt where players obviously used nocast hack and they wont get ban? What a bullshit statement is that you have to record it yourself if you play tournament literally noone will want to get even less fps in tournament if you already have huge fps problems on gf servers maybe you should wake up and start doing something with it? If i'd steal something irl and like 10 people saw me stealing the thing police wouldn't say that the person who was stolen has to record it. xoxox 6:40, 9:46 the best part to see the nocast those spells have cast time like 5sec and he does it instantly? What a miracle. Another examples of nocast: xoxox, xoxox Gf maybe you should consider doing some changes instead of creating another useless server which will die in a week. I'd like to get a statement from someone who has higher rank than a SGM if noone with that rank will answer you are delusional cya. Btw the hack hasn't been patched since 21.5.2020 maybe you will make it 1 year.


  Videos removed | Zhirelia

  To by nejdříve zemi muselo proti tomu něco dělat vážně si myslíš že něco udělají?

  Alvo neblázni aby bylo někdy ve hře dobře .. co "udržba" to se něco pokazí. Co se týče eventu no nebudu komentovat. Prostě daly špatný odměny a aby to nemuseli opravovat řeknou že to je dobře :D :D docela trapás, ale nevadí. Oni osekají esence, osekají tedka osekávaj už i eventy. Jenom by mě zajímalo kdy se oséká třeba učitelováni, aby si hráči nemohli vydělat už vubec. Dávám tomu tak 4-5 mesícu. No a co se pak stane ? Nikdo to nebude hrát. Plán GF je zcela jasný potřebují se zbavit hry, ale zároven zhoto vytřiskat co nejvíc. Misto toho aby napsali rusíme to. Tak to budou natahovat eště tak na rok- dva a pak to skočí ono to umře tak i tak do roku a pul. Je záhada že hra co neměla patch už snad 5 nb6 let stále beží xd. a ne tohle neni kritika na CZ/sk team. Tohle je miřeno na GF, COMU atd. Stejně vím že nic neudělaj max něco ze hry odeberou a přidají dálší užasné bugy.


  Takže bugováni a smrti 4story zdar !


  Upraveno - Kroť svůj slovník prosím. Karlos

  Tak tomu dáváš ještě docela dost času max rok, ale vzhledem k tomu že se priváty teď hodně rozšiřují a budou tam i bgčka tam to bude tam 4měsíce než to umře a bude to nehratelný.

  http://4storydevblog.zemigame.com/ tady se můžeš kouknout kdy byl naposled nějaký patch kde bylo něco přidáno.


  Příspěvky odděleny. Karlos

  Vzhledem k tomu, že 4story na windows 10 offik spustíš jen ve windowed modu, kde si to rovnou můžeš dát na full screen, tak to vliv ROZHODNĚ NEMÁ.

  Prostě jsi mě nepochopil vliv to na to nemá a je to zbytečný. Nepotřebuješ nic měnit. 4Story se ti na windows 10 automaticky spustí jako windowed na rozlišení, který máš. A dovolím si taky použít smajlíky ;(;););)


  Nemusí jich bý tolik :-). Karlos

  Na forenko tohle vůbec vliv nemá xd

  Napsal jsi to pěkně, ale nic z toho se na oficiálním serveru nestane hádám, že Zemi už ani developery, kteří tu hru dělali nemají. Patch už nebyl 4/5 let. Doporučuju ti si počkat než skončí beta testování jednoho serveru název je 4tajemství jen v angličtině.

  How it comes, that GF didn't add some "event" mobs yet? I think you guys use the basic table structure, so you just have to add some new lines. If you don't know where, take a look into TMAPMONCHART, TMANATTRCHART, TMONSPAWNCHART and TMONITEMCHART. Add some copied low mobs with Crystals as loot around some maps and it's done. Noobs can farm these things like the blue orcs.

  This won't change the quality of the rewards, but at least the quantity.

  Ofcourse they will listen you lol